Certyfikowane szkolenie kwalifikacyjne Snoezelen – nowe terminy

Opublikowano: 21 czerwca 2017 | Bez kategorii

Ruszyły zapisy na  jedyne w Polsce certyfikowane szkolenie kwalifikacyjne z zakresu metody Snoezelen, które kończy się uzyskaniem certyfikatu Polskiego Towarzystwa Snoezelen i daje kwalifikacje do prowadzenia zajęć w Sali Doświadczania Świata!

Szkolenie „Sala Doświadczania Świata – koncepcja Snoezelen i możliwości jej zastosowania”  to dwudniowe spotkanie połączone z częścią warsztatową we wzorcowej Sali Doświadczania Świata. Wykłady są prowadzone przez członków Rady Naukowej Polskiego Towarzystwa Snoezelen-Sali Doświadczania Świata, a jednocześnie Międzynarodowych Specjalistów Snoezelen: dr Agnieszkę Smrokowską-Reichmann oraz mgr Paulę Bagińską.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie organizatora – Fundacji Sensoria – przy ul. Racławickiej 15/19 we Wrocławiu w terminach:
– 23-24.09.2017 r. godz. 10:00-17:00
– 21-22.10.2017 r. godz. 10:00-17:00

Koszt dwudniowego szkolenia to 990 zł za osobę, dla członków Polskiego Towarzystwa Snoezelen cena ta wynosi 890 zł od osoby (kto i jak może zostać naszym członkiem?).

Szczegółowy opis szkolenia znajduje się TUTAJ. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać go na adres: biuro@pts-sds.pl