Wyszkoleni terapeuci

Lista certyfikowanych terapeutów Snoezelen, którzy przeszli szkolenia kwalifikacyjne PTS-SDŚ (ISNA-MSE Polska) i są upoważnieni do prowadzenia zajęć w Salach Doświadczania Świata:

Stopień 1.

Ambros-Sabatowska Ewelina

Numer certyfikatu:
0019/P/23/09/2017

Stopień 1.

Bartoszewicz Ewa

Numer certyfikatu:
0171/P/2104/2018

Stopień 1.

Bartoszewicz Karolina

Numer certyfikatu:
0016/P/1012/2016

Stopień 1.

Bayer-Mączyńska Beata

Numer certyfikatu:
0131/P/2402/2018

Stopień 1.

Berdyńska Krystyna

Numer certyfikatu:
0059/P/2110/2017

Stopień 1.

Bergiel Kinga

Numer certyfikatu:
0162/P/2104/2018

Stopień 1.

Białas Anna

Numer certyfikatu:
0071/P/2110/2017

Stopień 1.

Blacha Joanna

Numer certyfikatu:
0117/P/2402/2018

Stopień 1.

Borys Elżbieta

Numer certyfikatu:
0124/P/2402/2018

Stopień 1.

Branicka Joanna

Numer certyfikatu:
0056/P/2110/2017

Stopień 1.

Bryńczak Monika

Numer certyfikatu:
0034/P/2101/2017

Stopień 1.

Buczaj Edyta

Numer certyfikatu:
0062/P/2110/2017

Stopień 1.

Buczek Iwona

Numer certyfikatu:
0150/P/2403/2018

Stopień 1.

Cabała Justyna

Numer certyfikatu:
0164/P/2104/2018

Stopień 1.

Cackowska Aleksandra

Numer certyfikatu:
0155/P/2403/2018

Stopień 1.

Caronia Agnieszka

Numer certyfikatu:
0047/P/2309/2017

Stopień 1.

Cempel Aleksandra

Numer certyfikatu:
0027/P/2101/2017

Stopień 1.

Ciećwierz Barbara

Numer certyfikatu:
0144/P/2403/2018

Stopień 1.

Czarnecka Aleksandra

Numer certyfikatu:
0159/P/2104/2018

Stopień 1.

Dębowczyk Lidia

Numer certyfikatu:
0136/P/2402/2018

Stopień 1.

Dobroń Aleksandra

Numer certyfikatu:
0172/P/2104/2018

Stopień 1.

Durbajło Izabela

Numer certyfikatu:
0089/P/0411/2017

Stopień 1.

Dwojak Anna

Numer certyfikatu:
0044/P/2309/2017

Stopień 1.

Dylewicz-Juścińska Patrycja

Numer certyfikatu:
0093/P/0411/2017

Stopień 1.

Fąfara Justyna

Numer certyfikatu:
0094/P/0411/2017

Stopień 1.

Flak Ewelina

Numer certyfikatu:
0035/P/2309/2017

Stopień 1.

Galus Klaudia

Numer certyfikatu:
0133/P/2402/2018

Stopień 1.

Gąsiorek Natalia

Numer certyfikatu:
0075/P/2403/2018

Stopień 1.

Glińska Małgorzata

Numer certyfikatu:
0004/P/1012/2016

Stopień 1.

Glubs Wioletta

Numer certyfikatu:
0121/P/2402/2018

Stopień 1.

Głowacka Małgorzata

Numer certyfikatu:
0037/P/2309/2017

Stopień 1.

Gondek-Wieczorek Katarzyna

Numer certyfikatu:
0029/P/2101/2017

Stopień 1.

Grabowy Alicja

Numer certyfikatu:
0005/P/1012/2016

Stopień 1.

Grobel Katarzyna

Numer certyfikatu:
0160/P/2104/2018

Stopień 1.

Hocyk Beata

Numer certyfikatu:
0072/P/2110/2017

Stopień 1.

Jackowska Beata

Numer certyfikatu:
0135/P/2402/2018

Stopień 1.

Jagiełka Ewa

Numer certyfikatu:
0165/P/2104/2018

Stopień 1.

Jakubczyk Justyna

Numer certyfikatu:
0151/P/2403/2018

Stopień 1.

Jankiewisz Agnieszka

Numer certyfikatu:
0026/P/2101/2017

Stopień 1.

Jarkowska-Wiącek Monika

Numer certyfikatu:
0083/P/0411/2017

Stopień 1.

Jarosławska Edyta

Numer certyfikatu:
0080/P/0411/2017

Stopień 1.

Kaleta- Szymkiewicz Dorota

Numer certyfikatu:
0149/P/2403/2018

Stopień 1.

Kamińska Dżesika

Numer certyfikatu:
0157/P/2403/2018

Stopień 1.

Kapuścińska Małgorzata

Numer certyfikatu:
0063/P/2110/2017

Stopień 1.

Karwan Monika

Numer certyfikatu:
0173/P/2104/2018

Stopień 1.

Kaźmierczak Małgorzata

Numer certyfikatu:
0058/P/2110/2017

Stopień 1.

Klawińska Renata

Numer certyfikatu:
0007/P/1012/2016

Stopień 1.

Klimkiewicz Joanna

Numer certyfikatu:
0137/P/2402/2018

Stopień 1.

Klimowicz Magda

Numer certyfikatu:
0125/P/2402/2018

Stopień 1.

Konobrodzka Magda

Numer certyfikatu:
0039/P/2309/2017

Stopień 1.

Kościółek-Bieniasz Justyna

Numer certyfikatu:
0079/P/0411/2017

Stopień 1.

Kotwicka Agnieszka

Numer certyfikatu:

Stopień 1.

Kowalska Magdalena

Numer certyfikatu:
0123/P/2402/2018

Stopień 1.

Kowalska Monika

Numer certyfikatu:
0118/P/2402/2018

Stopień 1.

Kremer Beata

Numer certyfikatu:
0070/P/2110/2017

Stopień 1.

Kriger Jolanta

Numer certyfikatu:
0018/P/2101/2017

Stopień 1.

Krogulecka Maja

Numer certyfikatu:
0174/P/2104/2018

Stopień 1.

Kroker Kinga

Numer certyfikatu:
0148/P/2403/2018

Stopień 1.

Królczyk Aneta

Numer certyfikatu:
0130/P/2402/2018

Stopień 1.

Krupa Aleksandra

Numer certyfikatu:
0022/P/2101/2017

Stopień 1.

Kuczyńska Julia

Numer certyfikatu:
0076/P/2110/2017

Stopień 1.

Kuć Aleksandra

Numer certyfikatu:
0175/P/2104/2018

Stopień 1.

Kujawska Barbara

Numer certyfikatu:
0051/P/2309/2017

Stopień 1.

Kuraczycka Katarzyna

Numer certyfikatu:
0025/P/2101/2017

Stopień 1.

Kuś Paulina

Numer certyfikatu:
0081/P/0411/2017

Stopień 1.

Kuśmierz Iwona

Numer certyfikatu:
0061/P/2110/2017

Stopień 1.

Lech-Olszańska Olga

Numer certyfikatu:
0090/P/0411/2017

Stopień 1.

Lewicki Robert

Numer certyfikatu:
0008/P/1012/2016

Stopień 1.

Literacki Przemysław

Numer certyfikatu:
0169/P/2104/2018

Stopień 1.

Mackiewicz Beata

Numer certyfikatu:
0067/P/2110/2017

Stopień 1.

Makowiecka Anna

Numer certyfikatu:
0166/P/2104/2018

Stopień 1.

Malarczyk Violetta

Numer certyfikatu:
0030/P/2101/2017

Stopień 1.

Malarska Matylda

Numer certyfikatu:
0168/P/2104/2018

Stopień 1.

Malina Małgorzata

Numer certyfikatu:
0128/P/2402/2018

Stopień 1.

Mandat Monika

Numer certyfikatu:
0074/P/2110/2017

Stopień 1.

Martyniak Marta

Numer certyfikatu:
0116/P/2402/2018

Stopień 1.

Michailidis Katarzyna

Numer certyfikatu:
0038/P/2309/2017

Stopień 1.

Michałowska-Olechnowicz Ilona

Numer certyfikatu:
0057/P/2110/2017

Stopień 1.

Molenda Agnieszka

Numer certyfikatu:
0024/P/2101/2017

Stopień 1.

Morga Paulina

Numer certyfikatu:
0009/P/1012/2016

Stopień 1.

Nowicka Monika

Numer certyfikatu:
0163/P/2104/2018

Stopień 1.

Osówniak Patrycja

Numer certyfikatu:
0041/P/2309/2017

Stopień 1.

Osówniak Wojciech

Numer certyfikatu:
0042/P/2309/2017

Stopień 1.

Otulak Daria

Numer certyfikatu:
0161/P/2104/2018

Stopień 1.

Ożóg Edyta

Numer certyfikatu:
0154/P/2403/2018

Stopień 1.

Pajączkowska Bogumiła

Numer certyfikatu:
0010/P/1012/2016

Stopień 1.

Peczyńska-Raj Małgorzata

Numer certyfikatu:
0040/P/2309/2017

Stopień 1.

Piasecka Laurencja

Numer certyfikatu:
0043/P/2309/2017

Stopień 1.

Piaskowska Bogusława

Numer certyfikatu:
0146/P/2403/2018

Stopień 1.

Pieciul Ewa

Numer certyfikatu:
0176/P/2104/2018

Stopień 1.

Piłat Katarzyna

Numer certyfikatu:
0020/P/2101/2017

Stopień 1.

Pisula Sabina

Numer certyfikatu:
0011/P/1012/2016

Stopień 1.

Piwowar Katarzyna

Numer certyfikatu:
0021/P/2101/2017

Stopień 1.

Poprawska Mariola

Numer certyfikatu:
0095/P/0411/2017

Stopień 1.

Potyrała Eliza

Numer certyfikatu:
0132/P/2402/2018

Stopień 1.

Prochacka Patrycja

Numer certyfikatu:
0068/P/2110/2017

Stopień 1.

Ratajska-Kaflak Sylwia

Numer certyfikatu:
0122/P/2402/2018

Stopień 1.

Renk Marta

Numer certyfikatu:
0012/P/1012/2016

Stopień 1.

Roman Bogumiła

Numer certyfikatu:
0145/P/2403/2018

Stopień 1.

Romanowska Ewa

Numer certyfikatu:
0167/P/2104/2018

Stopień 1.

Rudy Katarzyna

Numer certyfikatu:
0143/P/2403/2018

Stopień 1.

Rzempołuch Małgorzata

Numer certyfikatu:
0017/P/1012/2016

Stopień 1.

Skaza Robert

Numer certyfikatu:
0170/P/2104/2018

Stopień 1.

Słomska Małgorzata

Numer certyfikatu:
0066/P/2110/2017

Stopień 1.

Stawiarz Anna

Numer certyfikatu:
0023/P/2101/2017

Stopień 1.

Sternicka Natalia

Numer certyfikatu:
0153/P/2403/2018

Stopień 1.

Stępień Anna

Numer certyfikatu:
0138/P2402/2018

Stopień 1.

Strack Marcelina

Numer certyfikatu:
0129/P/2402/2018

Stopień 1.

Strysz Renata

Numer certyfikatu:
0088/P/2403/2018

Stopień 1.

Sudrawska Magdalena

Numer certyfikatu:
0156/P/2403/2018

Stopień 1.

Suligowska Dorota

Numer certyfikatu:
0046/P/2309/2017

Stopień 1.

Suligowska Karolina

Numer certyfikatu:
0139/P/2403/2018

Stopień 1.

Suligowska Magdalena

Numer certyfikatu:
0078/P/0411/2017

Stopień 1.

Surmacz Agnieszka

Numer certyfikatu:
0069/P/2110/2017

Stopień 1.

Szczecińska Marta

Numer certyfikatu:
0092/P/0411/2017

Stopień 1.

Szewczyk Katarzyna

Numer certyfikatu:
0140/P/2403/2018

Stopień 1.

Szewczyk Małgorzata

Numer certyfikatu:
0134/P/2402/2018

Stopień 1.

Szostakiewicz Małgorzata

Numer certyfikatu:
0084/P/0411/201

Stopień 1.

Szymańska Renata

Numer certyfikatu:
0074/P/2403/2018

Stopień 1.

Śliwianka Iwona

Numer certyfikatu:
0141/P/2403/2018

Stopień 1.

Świercz-Kęska Julita

Numer certyfikatu:
0045/P/2309/2017

Stopień 1.

Talko Donata

Numer certyfikatu:
0032/P/2101/2017

Stopień 1.

Taradaj Krystyna

Numer certyfikatu:
0073/P/2110/2017

Stopień 1.

Tomkiewicz Bożena

Numer certyfikatu:
0036/P/2309/2017

Stopień 1.

Urantówka Eunika

Numer certyfikatu:
0055/P/2309/2017

Stopień 1.

Wallach Anna

Numer certyfikatu:
0031/P/2101/2017

Stopień 1.

Wenderska Anna

Numer certyfikatu:
0126/P/2402/2018

Stopień 1.

Wiącek Sylwia

Numer certyfikatu:
0065/P/2110/2017

Stopień 1.

Wieruszewska Oliwia

Numer certyfikatu:
0120/P/2402/2018

Stopień 1.

Wilczek Aleksandra

Numer certyfikatu:
0052/P/2309/2017

Stopień 1.

Winiarska Anna

Numer certyfikatu:
0152/P/2403/2018

Stopień 1.

Witkowska Elżbieta

Numer certyfikatu:
0086/P/0411/2017

Stopień 1.

Wojciechowska Dominika

Numer certyfikatu:
0147/P/2403/2018

Stopień 1.

Wojtowicz Barbara

Numer certyfikatu:
0142/P/2403/2018

Stopień 1.

Wojtysiak Joanna

Numer certyfikatu:
0158/P/2104/2018

Stopień 1.

Wolski Robert

Numer certyfikatu:
0048/P/2309/2017

Stopień 1.

Wójcik Paulina

Numer certyfikatu:
0127/P/2402/2018

Stopień 1.

Wróbel Arina

Numer certyfikatu:
0028/P/2101/2017

Stopień 1.

Wróbel Jadwiga

Numer certyfikatu:
0033/P/2101/2017

Stopień 1.

Wyrzykowska Bogumiła

Numer certyfikatu:
0085/P/2403/2018

Stopień 1.

Zaremba Aleksandra

Numer certyfikatu:
0054/P/2309/2017

Stopień 1.

Zasowska Agnieszka

Numer certyfikatu:
0014/P/1012/2016

Stopień 1.

Zatońska Dominika

Numer certyfikatu:
0119/P/2402/2018

Stopień 1.

Zinger Jolanta

Numer certyfikatu:
0091/P/0411/2017

Stopień 1.

Żabska Paulina

Numer certyfikatu:
0015/P/1012/2016

Stopień 1.

Żmudzińska Urszula

Numer certyfikatu:
0060/P/2110/2017

Placówki przeszkolone z zakresu użytkowania SDŚ:

Fundacja Anny Dymnej "Mimo wszystko"z Krakowa

Radwanowice, 14.01.2017 r.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Rehabilitacji Medycznej w Owińskach

Owińska

Integracyjne Przedszkole i Szkoła Podstawowa „Słoneczna Polana”

Kobyłka, 26.08.2016 r.

Dom Pomocy Społecznej w Płazie

Płaza, 6.07.2016 r.

Gimnazjum nr 22 w Katowicach

Katowice, 29.02.2016 r.

Dom Dziecka w Rawie Mazowieckiej

Rawa Mazowiecka, 8.12.2015 r.

Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumii

Rumia, 4.03.2017 r.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej

Dobra, 18.03.2017 r.

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Koluszkach

Koluszki, 24.03.2017 r.

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Serdeczna Troska w Krakowie

Kraków, 29.06.2017 r.

Niepubliczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy oraz Specjalny Ośrodek Wychowawczy

Puławy, 10.11.2017 r.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

Gryfice, 24.11.2017 r.

Miejskie Przedszkole nr 31 w Częstochowie

Częstochowa, 25.11.2017 r.

Przedszkole nr 109 z Oddziałami Integracyjnymi

Wrocław, 29.01.2018 r.

Przedszkole nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi w ZSP nr 6 we Wrocławiu

Wrocław, 29.01.2018 r.

Żłobek Samorządowy we Wtelnie

Wtelno, 3.03.2018 r.

Żłobek Samorządowy w Koronowie

Koronowo, 3.03.2018 r.