Członkowie PTS

Wszelkie sprawy dotyczące Członkowstwa w Polskim Towarzystwie Snoezelen - Sali Doświadczania Świata - zasady przyjęcia, warunki członkostwa, przywileje, prawa i obowiązki - określa Statut PTS-SDŚ.

Lista członków indywidualnych

Bryńczak Monika

pedagog specjalny

województwo mazowieckie

Cempel Aleksandra

fizjoterapeuta

województwo dolnośląskie

Garbacz Klaudia

pedagog, fizjoterapeuta

województwo małopolskie

Gondek-Wieczorek Katarzyna

pedagog specjalny

Bolesławiec
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu

Jankiewisz Agnieszka

fizjoterapeuta

województwo dolnośląskie
Agnieszka Jankiewicz Rehabilitacja Medyczna,

Klawińska Renata

pedagog specjalny

Wrocław

Kriger Jolanta

terapeuta

Tczew
Zespół Placówek Specjalnych, w Tczewie

Machno Magdalena

pedagog specjalny, terapeuta zajęciowy

Rzeszów
Zespół Szkół Specjalnych w Rzeszowie

Malarczyk Violetta

pedagog, nauczyciel

Wrocław
SOS-W nr 10 we Wrocławiu

Molenda Agnieszka

pedagog specjalny

Goleniów
Diagnoza i Terapia dzieci z problemami rozwojowymi Agnieszka Molenda

Piłat Katarzyna

pedagog specjalny

woj. lubelskie

Pisula Sabina

psycholog

Oława
Zespół Szkół Specjalnych w Oławie

Renk Marta

pedagog specjalny

Wrocław

Rzempołuch Małgorzata

pedagog, nauczyciel, muzykoterapeuta

Miłoszyce
Przedszkole Niepubliczne Mikołajek w Miłoszycach

Stawiarz Anna

pedagog specjalny, nauczyciel

Oława
Zespół Szkół Specjalnych w Oławie

Talko Donata

pedagog specjalny

Legnica

Wallach Anna

terapeuta zajęciowy

Wrocław

Woźniak Magdalena

pedagog specjalny, nauczyciel

Łask
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Łask

Wróbel Jadwiga

pedagog resocjalizacji

Kraków

Żabska Paulina

pedagog specjalny

Wrocław

Nachyła Karolina

nauczyciel, pedagog

Solec nad Wisłą

Lista członków instytucjonalnych

Centrum Terapii Sensoria

Centrum Terapii Sensoria

Osoba reprezentująca: Paula Bagińska

Przedszkole Artystyczno-Językowe "Tęczowa Przygoda", w Baninie

Przedszkole Artystyczno-Językowe "Tęczowa Przygoda", w Baninie

Osoba reprezentująca: Burzyńska Anna

Fundacja Anny Dymnej "Mimo wszystko" z Krakowa

Fundacja Anny Dymnej "Mimo wszystko" z Krakowa

Osoba reprezentująca: Cebula Małgorzata

Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 21 w Gliwicach

Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 21 w Gliwicach

Osoba reprezentująca: Krasowska Anna

Fundacja Centrum Terapii i Rozwoju "Skarb" z Mikołowa

Fundacja Centrum Terapii i Rozwoju "Skarb" z Mikołowa

Osoba reprezentująca: Witkowska Martyna

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Tęcza w Oławie

Osoba reprezentująca: Pohoriło Wiesława

Serdeczna Troska Sp. z o.o.

Serdeczna Troska Sp. z o.o.

Osoba reprezentująca: Targosz Anna

Integracyjne Przeszkole Niepubliczne TUKAN

Integracyjne Przeszkole Niepubliczne TUKAN

Osoba reprezentująca: Osówniak Wojciech

Fundacja Ditero

Fundacja Ditero

Osoba reprezentująca: Surmacz Agnieszka